Seminář VYHRÁVEJTE! Motivace-Výkon-Úspěch je tady !

Přinášíme Vám informace k dalšímu odbornému semináři charitativně vzdělávacího konceptu Bohatý sirotek. Seminář VYHRÁVEJTE! je tady ! Tato událost bude mít v rámci našeho projektu mnoho prvenství a bezesporu se můžeme těšit na největší akci v historii Bohatého sirotka !

POPRVÉ se můžete těšit na více jak tři hosty, POPRVÉ se bude jednat o diskuzní formu semináře, POPRVÉ se Vám představí nejen oborově, ale i generačně rozdílní hosté, POPRVÉ budete mít i Vy účastníci velký prostor s našimi hosty diskutovat - to vše zaručuje, že nadcházející seminář bude nejatraktivnější událost příštích několika měsíců v oblasti osobního rozvoje!

Na téma paralel sportu a byznysu se Vám představí špičky svých oborů : Marian JELÍNEK, Miroslav BERÁNEK, Bořek DOČKAL, Marcel GECOV, Temur A. RAKHIMOV, Matouš KOHOUT, Milan ŠÁDEK a mnoho dalších.

Čeká Vás know how od profesionálů té nejvyšší úrovně, vzdělávejte se od těch nejlepších, od lidí z praxe. V rámci konceptu Bohatý sirotek dostanete za 1/10 ceny běžných školení tipy jak uspět a navíc svojí účastí pomáháte.

Chcete se naučit správně pracovat se svou vnitřní motivací ? Chcete identifikovat své úspěšné vzorce ? Chcete vědět jak efektivně pracovat pod tlakem ? Chcete zvýšit svůj výkon ?

Dostaňte recept na úspěch od nejlepších ! Podpořte své silné stránky a posuňte své hranice !

Informace o vystupujících :

Marian JELÍNEK

je český hokejový kouč s hlubším zájmem o psychologii a filosofii, které aplikuje do své každodenní práce. Je spoluautorem několika knih a držitelem doktorátu z kinantropologie.

V pětadvacetileté praxi hokejového trenéra pracoval nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Mezi jeho největší úspěchy patří titul MS 2005 z Vídně, 2 tituly mistra extraligy s HC Sparta Praha a vítězství Prezidentského poháru s HC Plzeň. Do povědomí veřejnosti se zapsal také díky desetileté spolupráci s Jaromírem Jágrem. Své zkušenosti z vrcholového sportu přenáší i do "vrcholového" byznysu v podobě koučinku, školení a přednášek.

Miroslav BERÁNEK

je bývalý československý fotbalista a v současnosti trenér. Úspěšně působil u českého reprezentačních týmů (A-mužstva a U21), také u reprezentace Kazachstánu ( 2011 – 2013 ). Z českých ligových celků pak můžeme zmínit týmy jako SK Slavia Praha, 1.FC Brno, nebo Chmel Blšany.

Bořek DOČKAL

je český fotbalový záložník, člen české reprezentace. Momentálně působí v týmu AC Sparta Praha. Začínal v Bohemii Poděbrady, od deseti let hrál za Slavii. Svůj prvoligový debut si odbyl na Kladně, kde byl dokonce v základní sestavě. Svůj první gól vstřelil ve svém třetím ligovém zápase proti Teplicím. V zimě 2008 odešel na hostování do Liberce, jenž na něj v letním přestupovém období uplatnil opci. Stal se jednou z hlavních opor Slovanu Liberec. V srpnu 2011 odešel do norského Rosenborgu Trondheim, kde ihned naskočil do základní sestavy na pozici pravého záložníka. v srpnu 2013 posilnil kádr českého vicemistra AC Sparta Praha V sezóně 2013/14 slavil se Spartou Praha zisk ligového titulu již ve 27. kole 4. května 2014. 17. května 2014 získal se Spartou double po výhře 8:7 v penaltovém rozstřelu ve finále Poháru České pošty proti Viktorii Plzeň.

Marcel GECOV

je český fotbalový záložník, který v současné době hraje za český klub SK Slavia Praha. Ve Slavii s fotbalem začínal, prošel všemi mládežnickými kategoriemi, ale do prvního týmu se nikdy neprobojoval. Na jaře 2007 byl zapůjčen do Kladna na půlroční hostování, aby se také mohl předvést v prvoligovém světle. Z hostování se poté vrátil zpět a byl zařazen do prvního týmu Slavie. Na podzim 2007 odešel opět na hostování na Kladno a v zimě se vrátil zpět. Ve Slavii už ale o něj nebyl zájem a tak v lednu 2008 přestoupil do Slovanu Liberec, kde podepsal 3½-roční kontrakt. V Liberci se stal oporou do doby, než o něj projevil zájem anglický celek Fulham FC, jenž si ho vyhlédl z českého výběru na ME hráčů do 21 let v Dánsku, na kterém patřil Gecov do základní sestavy týmu. 23. července 2012 přestoupil za nespecifikovanou částku do belgického klubu KAA Gent. 28. prosince 2012 přestoupil do SK Slavia Praha. V mužstvu, do kterého se vrátil po pěti letech, podepsal 2½-letý kontrakt. Nastoupil v prvním zápase jarní části sezóny 2012/13 24. února 2013 proti domácí Sigmě Olomouc a ve své premiéře vstřelil hned v 8. minutě úvodní gól zápasu.

Matouš KOHOUT

je český zápasník thai-boxu, 21 profesionálnich zápasů, z toho 15vyher. Čechem neporažený zápasník. Profesionální mistr republiky 2012, 2014. 3.místo ME. Thai-box dělá od 15let, zápasí od 17let. Zápasil v thai-boxu, kick-boxu, ale i boxu. Většina vyher. Zápasí za TKBC Praha, pod trenérem Zdeňkem Švamberkem.

Milan ŠÁDEK

je považován za největší naději české kulturistiky. V roce 2009 získal 2. místo na Mistrovství světa v klasické kulturistice a nyní se intenzivně připravuje na prestižní soutěž Arnold Classic, která začíná 28. února v USA. Společně se svým trenérem a nejlepším kamarádem Vláďou Pajičem trénují ve zlínském Vita Sana Clubu. Milanovy úspěchy jsou : Absolutní mistr České republiky v kulturistice dorostu - 2004, 2006, Vicemistr světa v klasické kulturistice juniorů - 2007, 2009 a 5. místo na Mistrovství Evropy mužů v kategorii do 100 kg - 2012

Temur A. RAKHIMOV

je energický mladý profesionál s vášní pro podnikání, globální politiku a marketing. Majitel několika firem a investor sám říká, že ho inspirují inovativních podnikatelské nápady a je vždy připraven dat příležitost jejich posouzení a případné realizaci. Temur se rád seznamuje s nejrůznějšími kulturami a díky tomu získává z různých zemí i nové podnikatelské nápady. Má více než 10 let zkušeností v oblasti mezinárodního rozvoje a podnikání, nedávno také obdržel titul MBA v marketingu.