Archiv článků

Charitativní konference FENOMÉN MANIPULACE

16.08.2017

Přinášíme Vám unikátní charitativní konferenci na jedno z nejkontroverznějších témat současnosti pohledem špiček svých oborů - event FENOMÉN MANIPULACE je tady !

Návštěva DD Sedlec-Prčice s hokejistou Jiřím Tlustým

28.06.2017

Dnes jsme navštívili, společně s hokejistou Jiřím Tlustým, který je našim dlouhodobým podporovatelem, Dětský domov Sedlec Prčice. Účel naší cesty byl strávit s dětmi zážitkové odpoledne a předat jim před prázdninami motivaci nejen ke sportovní aktivitě.

 

Mezinárodní Den Dětí

01.06.2017

~~Dneska je to váš den, přejeme všechno nejlepší !!!

Výlet na gala večer Night of Warriors

28.05.2017

Včera jsme s dětmi z Dětského domova Plesná absolvovali výlet na prestižní liberecký gala večer bojových sportů Night of Warriors.
 

Návšteva hvězd MMA v Nemocnici Na Bulovce

03.04.2017

Ve čtvrtek 29.3. jsme zorganizovali v pražské Nemocnici Na Bulovce návštěvu špičkových zápasníku MMA na dětských oddělení. Rozdávat radost a rozptýlení dětem, které první krásné jarní dny musí trávit na lůžku, to byl hlavní motiv naší čtvrteční návštěvy.
 

Charitativní akce klubu POSTEL

28.03.2017


V sobotu 25.3. proběhl v klubu Postel již druhý ročník charitativní Plyšákové party, která podporuje skrz náš projekt děti z dětských domovů.

Seminář LIFE HACKS

20.11.2016


V neděli 20.11. jsme v pražském hotelu Andel’s uspořádali další charitativní seminář. Po delší odmlce jsme se vrátili ke konceptu vzdělávat a zároveň pomáhat dětem z dětských domovů formou akcí tohoto typu a tentokrát nás čekalo diskuzní odpoledne na téma LIFE HACKS – Jak nežít obyčejný život.

 

Návštěva v DD Opava s LAKYM

18.10.2016

Včera jsme realizovali velmi speciální návštěvu dětí v jednom z moravských dětských domovů. Do Dětského domova Opava jsme dorazili společně s naším podporovatelem Lukášem „LAKY“ Vlačuhou, známým holičem a majitelem salónu Laky Royal Cut , který zde vyrostl a nyní se zde s námi po osmi letech vrátil.

Úvod návštěvy se nesl v duchu předání dárků pro děti, kterým jsme přivezli nespočet věcí – od odborné literatury, přes oblečení až po sladkosti, které udělají radost i těm nejmenším. Poté jsme diskutovali s panem ředitelem Škrabalem o vizi našeho projektu, nicméně to hlavní teprve mělo přijít. Nejdůležitější část bylo setkání Lakyho s dětmi a diskuze o jeho příběhu, odchodu z domova a životě, který vede dnes.

Laky si k dětem uměl najít cestu, jelikož byl jedním z nich, děti pozorně naslouchaly jeho radám a neostýchaly se ptát na vše, co je zajímalo. Jedním z nejdůležitějších faktů bylo to, že forma, kterou Laky předával své poznatky z odchodu z domova, byla pro děti atraktivní a záživná. Proto si děti jeho zkušenosti zapamatují a vezmou si z nich ponaučení. Do diskuze se zapojovaly i zaměstnanci domova, ,tety a pan ředitel, zasypávali Lukáše otázkami a atmosféra celého odpoledne byla vskutku výborná.

Tato návštěva odstartovala užší spolupráci s domovem - již jsme domluveni, že se zde nejpozději před Vánocemi znovu zastavíme, abychom děti motivovali a udělali jim radost dárky.

Děkujeme naším partnerům a podporovatelům, že i díky nim můžeme realizovat naší vizi vytváření lepšího prostředí pro děti z dětských domovů.

Jan Melvil Publishing
Euromedia
Hyundai Norte

Návštěva SOŠ a SOU v Roudnici nad Labem a prezentace o projektu Bohatý sirotek

10.09.2016


V rámci naší stále užší spolupráce se spolkem MI-JA Help jsme dnes přijali pozvaní od jejich předsedy Jana Kureše, abychom společně navštivili SOŠ a SOU v Roudnici nad Labem a prezentovali o projektu Bohatý sirotek.

Spojili jsme síly s neziskovou organizací spolek MI - JA Help

07.09.2016


Spojili jsme síly s neziskovou organizací spolek MI - JA Help, abychom se podíleli na projektech přímého fundraisingu.

Síť fundraiserů tak bude formou veřejné sbírky plnit naší vizi podpory dětí z dětských domovů. Budete je potkávat převážně v Praze, nicméně krom našeho hlavního města se budou vyskytovat v menším počtu i po celé ČR.

Nejbližší společný cíl je podpora moravských dětských domovů, tím prvním je pak Dětský domov Opava, kde se na přelomu Srpna a Září vypravíme.

Na fotce náš předseda Jonáš Motyčka s předsedou spolku MI-JA Help Janem Kurešem.

UPOZORNĚNÍ:
 Pokud Vás osloví někdo s prezentací o našem projektu, vždy si prosím zkontrolujte zda povolení vydané magistrátem spadá pod neziskovou organizaci MI JA Help, pokud by tomu bylo jinak kontaktujte nás prosím, nebo policii.

www.mija-help.cz
MIJA Help

Na podzim chystáme po delší době další charitativně vzdělávací seminář.

27.07.2016


Na podzim chystáme po delší době další charitativně vzdělávací seminář. Jeho účastníci budou mít jedinečnou možnost vidět BEST OF přednášejících, kteří v rámci projektu Bohatý sirotek již vystoupili a pár nových inspirativních osobností.

Albín u mistrů holičů v LAKY ROYAL CUT

20.06.2016


Kdo sleduje náš projekt, ví, že Albín Balát, kterého v rámci Bohatého sirotka dlouhodobě podporujeme, již odešel z dětského domova ve Staňkově a začíná svůj samostatný život v Praze.

Předání dárků za vysvědčení

11.07.2016

Nejen zážitkovými dny se snažíme dětem z dětských domovů pomáhat v rámci přípravy na odchod do běžného života, ale i hmotnými dárky.

Návštěva hokejisty Jiřího Tlustého v DD Dolní Počernice

09.07.2016


Návštěva hokejového útočníka Jiřího Tlustého, který působí v zámořské NHL, byl pro děti z dětských domovů obrovský zážitek.

Projížďka Prahou na kolech FATBIKE

08.07.2016


Den před vysvědčením, jsme pro děti z dětských domovů uspořádali zážitkové odpoledne, abychom společně oslavili konec školního roku a zároveň vstoupili do dvou měsíčního volna – prázdnin.

Narozeninový oběd s kapelou SLZA

11.06.2016


V rámci projektu Bohatý sirotek je pro nás prioritní dávat dětem sebedůvěru a snažíme se tak činit skrz zážitky. Nejinak tomu bylo i první červnovou sobotu, kdy jsme připravili tajný narozeninový oběd pro slečnu Anitu z DD Plesná, která tento měsíc oslaví své 18. narozeniny.

Spoíupráce s předsedou Asociace společenství Romů ČR panem Rastislavem Luč

03.06.2016

Dnes jsme se domluvili na spolupráci s předsedou Asociace společenství Romů ČR panem Rastislavem Lučanským. Již brzo Vás budeme informovat o našich společných aktivitách na podporu dětí z dětských domovů.

 

Záštita starosty Prahy 1 Oldřicha Lomeckého

26.05.2016


Dnes jsme převzali záštitu pana starosty MČ Praha 1 Oldřicha Lomeckého, který tímto krokem vyjádřil podporu našemu projektu MISS Bohatý sirotek - SPRÁVNÝ START.

Zapůjčení vozu od Road Club 21

16.04.2016

Máme velkou radost, že spolupráce se společností Road Club 21 pokračuje i po vydání našeho charitativního kalendáře na rok 2016 - KDYŽ CESTA JE CÍL. Jako vyjádření podpory naší vize vzdělávat a zároveň pomáhat nám Road Club 21 zapůjčil vůz Ford Kuga.

Pražští taxikáři pomáhají dětem z DD Staňkov

01.02.2016

Čas od času se stane, že nás osloví někdo, kdo sleduje naší práci pro děti z dětských domovů a ta ho inspiruje k tomu, aby také pomohl.

Předání dárku pro děti z DD Krupka a DD Jablonné v Podještědí

24.12.2015

Na Štědrý den jsme znovu nadělovali. Díky našemu vzácnému partnerovi společnosti JUXING INVEST jsme s dárky navštívili děti z Dětského domova Krupka a Dětského domova Jablonné v Podještědí.

Předání dárků pro děti z DD Plesná

23.12.2015

Dnes jsme díky našemu partnerovi společnosti JUXING INVEST předali dárky do Dětského domova Plesná.

Reportáž TV Relax ze křtu kalendáře Bohatý sirotek 2016

20.12.2015

Reportáž TV Relax ze křtu našeho kalendáře Bohatý sirotek 2016 – „KDYŽ CESTA JE CÍL“.

Kalendář Bohatý sirotek 2016 - spuštění prodeje

18.12.2015

Dnešním dnem spouštíme prodej našeho kalendáře Bohatý sirotek 2016. Udělejte radost sobě, přátelům, či obchodním partnerům a zároveň tak podpoříte děti z dětských domovů.

Předání notebooku pro Albína z DD Staňkov

26.10.2015


Dnes jsme předali Albínovi Augustínovi Balátovi z DD Staňkov notebook od našeho hrdého partnera firmy Gigacomputer. Albín je nadějný začínající moderátor, kterého v rámci našeho projektu Bohatý sirotek dlouhodobě podporujeme v cestě za jeho snem. Notebook mu pomůže v jeho studijních i zájmových aktivitách. Využije ho také k práci v DD rádiu.

 

Charitativní aukce fotografií

21.06.2015

Ve čtvrtek 11.6. jsme v pražském K.U. baru uspořádali CHARITATIVNÍ AUKCI FOTOGRAFIÍ. Nebylo dražitelů ani hostů, kteří by odcházeli bez velkých dojmů, na kterých se podílel tým zapsaného spolku Bohatý sirotek

Děkovné video od DD Staňkov pro Nathana Corbetta

07.05.2015

A Nathan Carnage Corbett dnes ještě jednou...

Fotoreport z exhibice Nathana Corbetta v DD Dolní Počernice

07.05.2015

Přinášíme Vám fotoreport z exhibice/autogramiády/semiňáře Nathana"Carnage"Corbetta

Nathan Corbett pro děti z dětských domovů

15.04.2015

Společně s naším dlouhodobým partnerem gymem TKBC Praha jsme pro děti z domovů na duben připravili opravdovou bombu - exhibici spojenou s autogramiádou a seminářem jednoho z nejlepších thai boxerů všech dob Australana Nathana Corbetta, který je jedenáctinásobným mistrem světa v Muay Thai !!!

4 hodiny do semináře

28.03.2015

Už jen 4 hodiny nás dělí od dnešního semináře RÉTORIKA V PRAXI ! Začínáme ve 12:00 na adrese Václavské náměstí 51, Praha 1 - 2.patro. Přijďte se vzdělávat a zároveň pomáhat !

Návštěva na semináři Federace DD

26.03.2015

Včera jsme navštívili seminář Federace dětských domovů a představili tam náš společný vzdělávací adventure projekt s NLP Mezinárodním centrem.

Magnet - Karlovarský zpravodaj

25.03.2015

Dnes vychází v Karlovarském kraji nový měsíčník "Magnet - Karlovarský zpravodaj" a máme velkou radost, že jeho součástí je i článek o našem charitativně vzdělávacím konceptu Bohatý sirotek

Moderátor semináŕe

16.03.2015

Moderátorem semináře RÉTORIKA V PRAXI bude Albín Augustín Balát, který žije v Dětském domově ve Staňkově.

Nový seminář je tady ! RÉTORIKA V PRAXI

01.03.2015

První charitativní seminář z cyklu Bohatého sirotka v roce 2015 je tady ! Tentokrát Vás čeká téma, po kterém byla mezi pravidelnými účastníky seminářů konceptu Bohatý sirotek velká poptávka a proto jsme nadšeni, že poslední březnovou sobotu Vám tři úspěšní profesionálové představí své pohledy na téma RÉTORIKY !

Hledáme na jaro brigádníky z řad studentů

23.02.2015

Hledáme na jaro brigádníky z řad studentů - staňte se součástí týmu Bohatého sirotka a pomáhejte s námi

ODESLÁNÍ PENĚZ ZE SBÍRKY DĚTI POMÁHAJÍ DĚTEM

06.02.2015

V pátek 30.1., jsme ze sbírkového účtu odeslali do sedmi domovů výběry jednotlivých dětí, které realizovaly v rámci charitativní sbírky DĚTI POMÁHAJÍ DĚTEM, projektu Bohatý sirotek.

PODPORA NA PLESE KLUBU MLADÝCH JEŠTĚRŮ

26.01.2015

Náš charitativní vzdělávací projekt se rozhodlo podpořit seskupení mladých lidí s názvem "Klub mladých ještěrů". V rámci jejich každoročně pořádaného plesu věnují materiální výtěžek z této akce sedmi dětským domovům, které podporujeme.

Reportáž z VÝSTAVY, KTERÁ POMÁHÁ DĚTEM Z DĚTSKÝCH DOMOVŮ

29.12.2014

Vzpomínka na podzimní VÝSTAVU, KTERÁ POMÁHÁ DĚTEM Z DĚTSKÝCH DOMOVŮ prostřednictvím reportáže TV Barrandov.

 

Zmínka o projektu BOHATÝ SIROTEK v knize Veroniky Kašákové

23.01.2015

Naše podporovatelka a kmotra charitativního kalendáře BOHATÝ SIROTEK 2015 Veronika Kašáková - official právě v těchto dnech vydává svojí knihu ZPOVĚĎ - Z děcáku až na přehlídková mola.

PF 2015

23.12.2014

Přejeme Vám hezké prožití Vánoc a mnoho úspěchů v novém roce 2015.

Reklama do rádia EVROPA 2 na Vánoční koncert BOHATÝ SIROTEK

24.11.2014

Již brzy nasazujeme do rádia Evropa 2 reklamu, kterou jsme připravili s moderátorem Vánočního koncertu KAZMOU !
 

KAZMA - pozvánka na Vánoční koncert BOHATÝ SIROTEK

23.11.2014

Pozvánka od moderátora Vánočního koncertu Bohatý sirotek KAZMY !

Matouš Kohout - pozvánka na Vánoční koncert BOHATÝ SIROTEK

21.11.2014

Byli jste zvědaví na doprovodný program ? Tady představujeme jeho první část ! Už nyní se můžete začít těšit na exhibici thajského boxu od těch nejlepších – pražského klubu TKBC.

Přesunutí semináře JAK VYBUDOVAT ÚSPĚŠNÝ BYZNYS V CIZÍM STÁTĚ

20.11.2014

!!! POZOR !!! Z důvodu nemoci jednoho ze spíkrů semináře JAK VYBUDOVAT ÚSPĚŠNÝ BYZNYS V CIZÍM STÁTĚ, jsme nuceni termín seminář přesunout na jaro.

Vánoční koncert BOHATÝ SIROTEK

11.11.2014

Vánoční koncert BOHATÝ SIROTEK je tady - unikátní charitativní událost spojená s jedinečným hudebním vystoupením !
Bohatý sirotek pomáhá dětem z dětských domovů se vzděláváním a začleňováním do společnosti, proto jsme se rozhodli uspořádat událost v sobotu 13.12.2014 v pražském klubu LÁVKA, která naší vizi podpoří. Výtěžek ze vstupného jde na pomoc dětí z dětských domovů.

Charitativní kalendář BOHATÝ SIROTEK 2015

28.10.2014

V rámci charitativního projektu Bohatý jsme vytvořili naprosto unikátní fundraisingový nástroj, který má pomoct plnit naší vizi efektivně pomáhat dětem z dětských domovů – připravili jsme pro Vás KALENDÁŘ BOHATÝ SIROTEK na rok 2015.

Fotografie ze semináře JAK USPĚT V PODNIKÁNÍ - Můj příběh - JAK JSEM VYBUDOVAL VLASTNÍ ZNAČKU

20.10.2014

Přinášíme Vám fotografie z charitativního vzdělávacího semináře Bohatý sirotek, s Martinem Hausenblasem a Milanem Zavadilem, který se uskutečnil v sobotu 18.10.2014 v Hotelu Diplomat.

Seminář - JAK USPĚT V PODNIKÁNÍ - Můj příběh - JAK JSEM VYBUDOVAL VLASTNÍ ZNAČKU

19.09.2014

Přinášíme Vám informace k dalšímu odbornému semináři charitativně vzdělávacího konceptu Bohatý sirotek. Tentokrát se můžete těšit na ryze podnikatelské téma.

Vernisáž - VÝSTAVA, KTERÁ POMÁHÁ DĚTEM Z DĚTSKÝCH DOMOVŮ

09.09.2014

Dne 7.9. proběhla v pražské galerii ART SPACE vernisáž první charitativní výstavy pod značkou projektu Bohatý sirotek s názvem „VÝSTAVA, KTERÁ POMÁHÁ DĚTEM Z DĚTSKÝCH DOMOVŮ“.

VÝSTAVA, KTERÁ POMÁHÁ DĚTEM Z DĚTSKÝCH DOMOVŮ

12.08.2014

Přinášíme Vám informace k první charitativní výstavě, která se uskuteční pod hlavičkou charitativního vzdělávacího konceptu Bohatý sirotek.

Exkurze a oběd v klubu JAMES DEAN pro děti z DD Dolní Počernice

22.07.2014

Dnes jsme pro děti z Dětského domova Dolní Počernice, který dlouhodobě v rámci našeho charitativního projektu Bohatý sirotek podporujeme, připravili velmi speciální program.

Předání šeku za seminář VYHRÁVEJTE!

18.07.2014

Přinášíme Vám fotografie z předání šeku v Dětském domově Dolní Počernice. Řediteli domova Martinovi Lněničkovi jsme tam věnovali symbolický šek na 7000,-, který představuje výtěžek z posledního semináře Bohatý sirotek – VYHRÁVEJTE! Motivace-Výkon-Úspěch, který se uskutečnil 28.6. v Hotelu DIPLOMAT.

Předání literatury od nakladatelství GRADA ke Dni dětí

30.06.2014

V rámci sobotního charitativního semináře VYHRÁVEJTE! Motivace-Výkon-Úspěch, došlo i na předání literatury od nakladatelství GRADA. Knihy jsme dětem z Dětského domova Dolní Počernice věnovali dodatečně ke Dni dětí.

Fotografie ze semináře VYHRÁVEJTE!

29.06.2014

Přinášíme Vám fotografie z charitativního vzdělávacího semináře Bohatý sirotek, s Marianem Jelínkem, Bořkem Dočkalem, Milanem Šádkem, Janou Sovou Demčovou, Temurem Rakhimovem, Matoušem Kohoutem, Josefem Prorokem a Kamilem"KAZMOU"Bartoškem, který se uskutečnil v sobotu 28.6.2014 v Hotelu Diplomat.

Dárek pro účastníky semináře VYHRÁVEJTE! Motivace-Výkon-Úspěch

25.06.2014

MÁME SPECIÁLNÍ DÁREK PRO ÚČASTNÍKY SEMINÁŘE VYHRÁVEJTE! Motivace-Výkon-Úspěch. Podporovatel našeho charitativního konceptu Bohatý sirotek Kamil „KAZMA“ Bartošek si speciálně pro nejlepší seminář o motivaci VYHRÁVEJTE!, připravil krátkou pře...dnášku, kterou tuto událost zakončíme. Podařilo se nám tak na závěr charitativního odpoledne doplnit celý program o určitý bonus !

Představení hostů seminář VYHRÁVEJTE! - Milan Šádek

23.06.2014

V rámci dnešního podrobnějšího představení zaostříme na našeho nejlepšího amatérského kulturistu Milana Šádka, který bude také hostem semináře VYHRÁVEJTE! Motivace-Výkon-Úspěch. Již tuto sobotu 28.6. od 13:00 v Hotelu DIPLOMAT budete mít mo...žnost vidět jak Milana Šádka, tak i osm dalších vrcholových sportovců a úspěšných byznysmenů. Představme si ho jeho vlastními slovy.

Představení hostů seminář VYHRÁVEJTE! - Josef Prorok

20.06.2014

Dnes Vám představujeme Josefa Proroka, bývalého špičkového atleta, který bude jedním z hostů charitativního semináře VYHRÁVEJTE! Motivace-Výkon-Úspěch. Jsme nadšeni, že i on Vám poslední červnovou sobotu 28.6. v Hotelu DIPLOMAT předá know how nejen o motivaci.

Představení hostů seminář VYHRÁVEJTE! - Matouš Kohout

19.06.2014

Máme velkou radost, že Vás v dnešním podrobnějším představení účastníků charitativního semináře VYHRÁVEJTE! Motivace-Výkon-Úspěch, můžeme seznámit s Matoušem Kohoutem. Jeden z našich bezpochyby nejúspěšnějších thaiboxerů současnosti přislíb...il účast na nejlepším semináři o motivaci - 28.6.2014 v Hotelu DIPLOMAT. Máte se na co těšit !

Představení hostů seminář VYHRÁVEJTE! - Bořek Dočkal

18.06.2014

Dnes Vám představuje Bořka Dočkala, jednoho z nejlepších současných fotbalistů České republiky. I on bude hostem semináře VYHRÁVEJTE! Motivace-Výkon Úspěch, který se uskuteční 28.6. v Hotelu DIPLOMAT. Bořek Dočkal je dlouhodobým podporovatelem našeho charitativního projektu Bohatý sirotek.

Exkurze v autosalónu VOLVO pro děti z DD Dolní Počernice

18.06.2014

Dne 17.6. jsme pro děti z Dětského domova Dolní Počernice zprostředkovali další zážitkový den, tentokrát exkurzi v autosalónu VOLVO v Průhonicích. Díky pozvání samotných majitelů autosalónu na děti čekal bohatý program.

Představení hostů seminář VYHRÁVEJTE! - Marcel Gecov

17.06.2014

Dnes podrobnější představení Marcela Gecova, i on bude jedním ze skvělých hostů nejlepšího semináře o motivaci - VYHRÁVEJTE!, který proběhne 28.6. v pražském hotelu DIPLOMAT. Marcel Gecov je nejenom fotbalistou, ale i úspěšným podnikatelem - vlastní společnost zabývající se bytovým designem.

Představení hostů seminář VYHRÁVEJTE! - Marian Jelínek

16.06.2014

Bezpochyby jednou z hlavních hvězd charitativního vzdělávacího semináře VYHRÁVEJTE! Motivace-Výkon-Úspěch, který se uskuteční v sobotu 28.6. v Hotelu DIPLOMAT, bude Marián Jelínek -úspěšný hokejový trenér, kouč a školitel. 

Představení hostů seminář VYHRÁVEJTE! - Jana Sova Demčová

15.06.2014

Dalším vzácným hostem semináře VYHRÁVEJTE! Motivace-Výkon-Úspěch, kterého Vám právě dnes blíže představujeme je Jana Sova Demčová. Bývalá top manažerka a výkonná ředitelka v několika nadnárodních korporací, nyní úspěšná podnikatelka vystoupí 28.6. v Hotelu DIPLOMAT v rámci charitativního vzdělávacího semináře z cyklu Bohatého sirotka.

Reklama do rádia Evropa 2 na seminář VYHRÁVEJTE!

15.06.2014

Od úterý 17.6. budete moct na rádiu Evropa 2 slyšet reklamu na nejbližší seminář, charitativně vzdělávacího konceptu Bohatý sirotek, VYHRÁVEJTE! Motivace-Výkon-Úspěch.

Představení hostů seminář VYHRÁVEJTE! - Temur A. Rakhimov

14.06.2014

Každý den Vám budeme blíže představovat jednoho z hostů charitativního vzdělávacího semináře Bohatý sirotek VYHRÁVEJTE! Motivace-Výkon-Úspěch, který se uskuteční v sobotu 28.6. v hotelu DIPLOMAT. Jako prvního Vám představujeme Temura A. Rakhimova, majitele několika společností a investora.

 

Seminář VYHRÁVEJTE! Motivace-Výkon-Úspěch aktualizované informace

13.06.2014

Přinášíme Vám aktualizované informace k semináři VYHRÁVEJTE! Motivace-Výkon-Úspěch a připomínáme, že první část předprodeje vstupenek za nejvýhodnější cenu 390,- končí již tuto neděli 15.6. !!!

Reportáž TV Barrandov

11.06.2014

Reportáž TV Barrandov o tom jak pomáhá charitativní vzdělávací koncept Bohatý sirotek nyní i na našem youtube kanálu.

Článek o projektu Bohatý sirotek

10.06.2014

Pěkné úterní odpoledne, přinášíme Vám článek, který odkazuje na práci našeho charitativně vzdělávacího konceptu Bohatý sirotek. 
 

Rozhovor s tvůrcem projektu Bohatý sirotek

09.06.2014

Podívejte se na 20ti minutový rozhovor s tvůrcem projektu Bohatý sirotek Jonášem Motyčkou.

Moderátor semináře Vyhrávejte!

08.06.2014

Moderátorem charitativního vzdělávacího semináře VYHRÁVEJTE! Motivace-Výkon-Úspěch bude Ivan Petr.

Seminář VYHRÁVEJTE! Motivace-Výkon-Úspěch je tady !

03.06.2014

Přinášíme Vám informace k dalšímu odbornému semináři charitativně vzdělávacího konceptu Bohatý sirotek. Seminář VYHRÁVEJTE! je tady ! Tato událost bude mít v rámci našeho projektu mnoho prvenství a bezesporu se můžeme těšit na největší akci v historii Bohatého sirotka !

 

Spustili jsme nový web !

03.06.2014

Spustili jsme díky našemu partnerovi, společnosti Fresh Services, zbrusu nový web !

Již brzy očekávejte i eshop, kde se budete moct těšit na hodnotný obsah našeho týmu lektorů.

Děkujeme společnosti Fresh Services za podporu charitativního vzdělávacího konceptu Bohatý sirotek !  

http://www.freshservices.cz/