Návštěva DD Sedlec-Prčice s hokejistou Jiřím Tlustým

Dnes jsme navštívili, společně s hokejistou Jiřím Tlustým, který je našim dlouhodobým podporovatelem, Dětský domov Sedlec Prčice. Účel naší cesty byl strávit s dětmi zážitkové odpoledne a předat jim před prázdninami motivaci nejen ke sportovní aktivitě.
Odpoledne jsme započali krátkým představením známého hokejisty, který působil řadu let v zámořské NHL, v týmech Toronto Maple Leafs, Carolina Hurricanes, Winnipeg Jets a New Jersey Devils. Poté přišly na řadu dotazy, kterých bylo od dychtivých dětí nespočet a na závěr nás čekala autogramiáda s nezbytným focením.
To jak se děti na Jirku těšily bylo zřejmé i z mnoha obrázků, které mu ještě před jeho příjezdem namalovaly.
DD Sedlec Prčice nedávno postihl požár a proto jsme společně s pražským klubem Postel uspořádali sbírku jejíž výtěžek dosáhl  7000,-. Tyto prostředky, který jsme v rámci charitativní "Plyšákové party" vybrali jsme dnes věnovali domovu a ten jej použije na sportovní výlet do Krkonoš. Za spolupráci s barem Postel moc děkujeme.
Moc děkujeme Jikovi Tlustému,  který nás už druhým rokem podporuje, a pomáhá nám v dětských domovech rozdávat radost a inspiraci.
VĚŘÍME, ŽE VŠÍM CO DĚLÁME, VYTVÁŘÍME LEPŠÍ PROSTŘEDÍ PRO RŮST