Výlet na gala večer Night of Warriors

~~Včera jsme s dětmi z Dětského domova Plesná absolvovali výlet na prestižní liberecký gala večer bojových sportů Night of Warriors. Tento unikátní zážitek jsme realizovali záměrně pro děti z DD Plesná, jelikož jsou v tomto domově velcí fanoušci MMA, K1 a thai boxu a navíc již s námi absolvovali exhibici s Nathanem Corbettem i navštěvu v Pro7sport u týmu Davida Vyvažila.
Začátek toho skvělého zážitku jsme začali psát po sobotním poledni 27.5., kdy jsme vyrazili společně směr Liberec. V Karlových Varech nás čekalo krátké setkání s bývalým vychovatelem domova Petrem Musilem, který byl sportovních zážitkových dní vždy přítomen, fandil jim a sám děti v domově vede k výuce sebeobrany, skrz svoje semináře a lekce. Po přatelském posezení jsme se již vydali na dlouhou cestu přes Prahu až do Liberce.
Cílem naší výpravy nebylo jen užít si gala večer, ale jeli jsme i podpořit skvělého zápasníka mma Jaroslava"Jubox"Pokorného hajícího barvy stáje All sports Academy, kde působí i Patrik Kincl, který podporuje naše aktivity.
Po dlouhé cestě, která se ale nesla ve skvělém duchu - plno srandy, dobré nálady viz. fotogalerie, jsme okolo paté hodiny dorazili na místo - Home Credit Arena Liberec.
Jelikož nás čekaly vice jak tři hodiny plné skvělých zápasů musela proběhnout večeře a pak už hurá do arény.
Od startu hlavní karty se děti náramně bavily a úroveň jednotlivých zápasů tomu jenom pomáhala.
Během večera jsme měli možnost seznámit děti se špičkou naší MMA scény, zvěčnit se s námi nechal Makhmud"Mach"Muradov a Karlos"Terminator"Vemola, ochota obou jen dokresluje profesionalitu a krásu tohoto sportu. Oboum velmi děkujeme.
Jak večer postupoval, nervozita stoupala a zápas kvuli, kterému jsme tady se přiblížil. I když domací borec Jan Malach měl v hledišti drtivou převahu, náš favorit však jasným výkonem umlčel všechny pochybovače a ještě v prvním kole jsme si mohli společně s nadšenymi dětmi odškrnout vítězství Jardy"Juboxe"Pokorného.
To však nebylo vše, po konci gala jsme přímo v ringu seznámili hrdiny večera Jardu a jeho trenéra Patrika Kincla s návštěvou z DD Plesná a po nezbytném focení jsme se domluvili na společném tréninku s dětmi v All Sports Academy :-)
Chceme moc poděkovat organizátorce  Monice Soukalové za pozvání, Patrikovi Kinclovi a Jardovi"Jubox"Pokornému z All sports Academy za skvělý zážitek a ochotu.
VĚŘÍME, ŽE VŠÍM CO DĚLAME, VYTVÁŘÍME LEPŠÍ PROSTŘEDÍ PRO RŮST