Křest kalendáře Bohatý sirotek 2016 - KDYŽ CESTA JE CÍL

Ve středu 25.11. se v pražském klubu MY WAY uskutečnil křest charitativního kalendáře projektu Bohatý sirotek.
 Slavnostní večer, kde se za účasti modelek kalendář nesoucí podtitul - KDYŽ CESTA JE CÍL představil, moderovala Veronika Farářová, která se pro kalendář nechala také zvěčnit. Z dalších známých tváří, které svoji účastí na fotkách kalendáře podpořili charitativní projekt Bohatý sirotek byly Barbora Mottlová a nebo loňská finalistka České Miss Karolína Humečková.

Role kmotra se ujal slovenský rapper Rytmus, který se ztotožnil s myšlenkou pomoci dětem z dětských domovů, jelikož výtěžek z prodeje kalendáře, jde na podporu vzdělávání dětí, které jsou starší 15ti let.

Křtu se účastnila celá řada známých osobností jako např. tanečník Filip Jankovič, zpěvák Jaro Smejkal, Anife Vyskočilová, zpěvačka Dannie, nebo vítěz soutěže Gay roku Jiří Korytář.

V úvodu večera promluvil zakladatel projektu Bohatý sirotek Jonáš Motyčka, kterého na podium uvedl Albín Augustín Balát z Dětského domova Staňkov. Albín je jedno z dětí jehož vzdělávací aktivity budou hrazeny právě z prodeje kalendáře. Po nich již moderátorka večera pozvala fotografa Josefa Charváta, který za účasti modelek představil svojí práci po jednotlivých měsících.

Celobarevný charitativní kalendář projektu Bohatý sirotek na rok 2016, který nese podtitul „KDYŽ CESTA JE CÍL“, vznikal pod taktovkou fotografa Josefa Charváta a je zde zvěčněno sedm krásných modelek, které pózovaly u luxusních sportovních vozů, oděny pouze do spodního prádla.

Kalendáře můžete objednávat skrz náš eshop ( viz. odkaz níže ), nebo si ho koupit na několika místech v Praze.
http://eshop.bohatysirotek.cz/…

Prodejní místa:
 showroom Road Club 21 – Osadní 10, Praha 7
 barber shop Laky Royal Cut – Soukenická 17, Praha 1
 klub MY WAY – Karolíny Světlé 37, Praha 1

Kalendář vznikl za podpory generálního partnera:
 Casino Lord Teplice

a partnerů:
Laky Royal Cut
 Road Club
 Juxing Invest
 MY WAY
 Fleur de Luxe Amore - luxusní květinové boxy
 River Diamond Reality
 Friends Forever Finance
 Friends Forever Reality
 VIP Mediation
 Levnyrentcars.cz
 Staviteltsví Pecka

VĚŘÍME, ŽE VŠÍM CO DĚLÁME, VYTVÁŘÍME LEPŠÍ PROSTŘEDÍ PRO RŮST