Charitativní aukce fotografií

~~
Ve čtvrtek 11.6. jsme v pražském K.U. baru uspořádali CHARITATIVNÍ AUKCI FOTOGRAFIÍ.

Nebylo dražitelů ani hostů, kteří by odcházeli bez velkých dojmů, na kterých se podílel tým zapsaného spolku Bohatý sirotek. Velké poděkování patří K.U. baru, který poskytl prostory a výborný catering a postaral se tak o spokojenost a příjemné naladění hostů. Večerem provázel skvělý moderátor Karel Voříšek, herečka, modelka a moderátorka Barbora Mottlová a nadějný moderátor z dětského domova Albín Kay Balát.


Výtěžek z charitativní aukce fotografií Nikoly Bílkové jde na vzdělávací kurzy, které dětem pomohou se zdokonalit v oborech jejich zájmů a budou tak zase o krok blíže ke svým vysněným profesím, v jejichž duchu byli stylizovány fotografie pořízené na stadionu Dukla. Josef se chce věnovat fotbalu. Kamil chce něco dokázat v atletice. David by se rád stal profesionálním barmanem. Natálie a Soňa by se ráda věnovala modelingu. Žaneta chce pracovat v oboru cestovního ruchu. Albín chce být moderátorem.

Mezi dražiteli se objevili také známé osobnosti - fotbalista Jablonce Antonín Fantiš, nebo internetový performer Kamil"Kazma"Bartošek. Kapitolou samo o sobě je pak podpora záložníka pražské Sparty Bořka Dočkala, který kvůli reprezentačním povinnostem nemohl dorazit, nicmémě ještě před samotnou dražbou věnoval dětem 15000,-, které byly poměrnou části rozděleny mezi všechny fotografie.

„Jsme potěšeni, že o všechny fotografie byl ze strany dražitelů velký zájem,"

Velké dražební souboje se tak vedly třeba o fotku moderátora večera Albina. Aukční rekord pak získala fotografie Davida, který se chce stát barmanem.

Celkový výtěžek aukce činí 45.000 Kč.

Aukci se uskutečnila za podpory sponzorů, kterými byly realitní kancelář REALITY 11, luxusní služby VIP MEDIATION, mediteranska restaurace Perte, poradenská společnost Friends FOREVER, autopůjčovna Levný Rent cars a K.U.Bar.

Hlavní partneři:
www.reality11.cz
www.vipmediation.cz

Partneři:
www.perte.cz
www.friendsforever.cz
www.levnyrentcars.cz
www.kubar.cz

VĚŘÍME, ŽE VŠÍM CO DĚLÁME VYTVÁŘÍME LEPŠÍ PROSTŘEDÍ PRO RŮST