Nathan"Carnage"Corbett pro děti z dětských domovů

V úterý 28.4. jsme díky naší dlouhodobé spolupráci s oddílem TKBC Praha přivítali, v rámci projektu Bohatý sirotek, našeho prvního zahraničního hosta - světovou hvězdu thajského boxu a jedenáctinásobného mistra světa Nathana“Carnage“Corbetta. Stalo se tak v Dětském domově Dolní Počernice, kde krom domácích dětí dorazily i děti z DD Staňkov, DD Plesná a DD Nymburk.
 Legendární Australan Nathan Corbett navštívil domov v rámci své týdenní návštěvy Prahy a jsme opravdu nadšeni, že si ve svém nabitém programu udělal čas na více než šedesát natěšených dětí, které přes celý seminář ze zahraniční „star“ nezpustily oči.

 Začátek zážitkového večera patřilo představení, kdy nejdříve zakladatel projektu Jonáš Motyčka uvedl hosty, kterými krom Nathana byli i Zdeněk Švamberk vedoucí gymu TKBC Praha a v neposlední řadě jeho svěřenec - největší tuzemská hvězda Muay Thai , profesionální mistr ČR i Evropy v thajském boxu Matouš Kohout. Poté krátce promluvil Zdeněk Švamberk, který následně vyzval Nathana Corbetta, aby dětem sdělil pár slov. Australan kladl posluchačům na srdce, aby si našli to co je baví, aby se nevzdávali a věřili svým snům a upřímně si myslím, že nebyl nikdo v místnosti koho by se jeho slova nedotkly…

Poté se již šlo do akce – Matouš se Zdeňkem předvedli základní techniky Muay Thai a na dětech bylo vidět, že jsou z praktických ukázek nadšeni – to hlavní, ale ještě mělo přijít…Po technikách se do chráničů oblékl i Nathan a s Matoušem předvedli sparing. Australský šampión všem dokázal, že krom svého výborného umění boje, je i velký šoumen – svými vtipy dokázal pobavit všechny děti a dobrá nálada v té chvíli gradovala.

 Po tomto ideálním představení nemohlo následovat nic jiného než autogramiáda a focení. Pro všechny děti byly připravené podpisové karty.

 Na úplný závěr byl ještě Zdeněk Švamberk požádán vychovatelem z DD Plesná o krátký sparing, jelikož on sám děti v domově trénuje. I tento přátelský „souboj“ jen podtrhl naprosto neopakovatelný večer, na který děti jistě do konce života nezapomenou. Po společném focení a rozloučení se s hvězdou Nathanem“Carnage“Corbettem se děti plné zážitků rozjely do svých domovů a nám nezbývalo než gymu TKBC Praha v čele se Zdeňkem Švamberkem poděkovat za zprostředkování unikátní exhibice spojené s autogramiádou.

 Ještě jednou i zde velké díky Nathan“Carnage“Corbett, Zdeňkovi Švamberkovi a Matoušovi Kohoutovi.

 VĚŘÍME, ŽE VŠÍM CO DĚLÁME VYTVÁŘÍME LEPŠÍ PROSTŘEDÍ PRO RŮST

www.tkbc.cz
www.facebook.com/nathancarnagecorbett