Křest charitativního kalendáře BOHATÝ SIROTEK 2015

V rámci charitativního projektu Bohatý jsme vytvořili naprosto unikátní fundraisingový nástroj, který má pomoct plnit naší vizi efektivně pomáhat dětem z dětských domovů – připravili jsme pro Vás KALENDÁŘ BOHATÝ SIROTEK na rok 2015 !

Ve středu 22.10. jsme ho slavnostně pokřtili ve stejné lokaci, kde se fotil – v předním pražském podniku, v Anonymous Baru. Kmotry kalendáře byli Karel Voříšek, Veronika Kašáková, Světlana Witowská, KAZMA, Taťána Makarenko a Zdeněk Bahenský. Večerem provázela skvělá moderátorka Veronika Sasková, i díky ní se nesl celý křest ve výborné náladě.

Na úvod večera promluvil tvůrce charitativního vzdělávacího konceptu Bohatý sirotek Jonáš Motyčka, který poděkoval celému týmu, který si na tvorbě kalendáře podílel, po jeho slovech se dostalo na krátký rozhovor s fotografem Josefem Charvátem. Po něm již následovalo samotné představení kalendáře, který probíhalo za účasti modelek . Během večera měli hosté také možnost vidět barmanskou show.

Součástí této slavnostní události byla aukce třech fotografii, kde se pro děti z Dětského domova Dolní Počernice a Dětského domova Staňkov podařilo vybrat nádherných 20 000,- Kč. Náš hrdý partner Auto Průhonice věnoval vítězovi dražby navíc pronájem vozu Volvo dle výběru na víkend zdarma.

Tato jedinečná akce odstartovala prodej kalendáře, který můžete objednávat skrz náš nový eshop http://eshop.bohatysirotek.cz/

Děkujeme partnerům večera : AUTO PRŮHONICE, JEZDIMBEZPOKUT.CZ, SKYPARKING, AMJ CORPORATION, REGIE RADIO MUSIC a ANONYMOUS BAR.