Seminář PRODÁVEJTE ! s Miroslavem Princem a Janem Laiblem

Přinášíme Vám informace k dalšímu odbornému semináři charitativně vzdělávacího konceptu Bohatý sirotek. Tentokrát se můžete těšit na - bez nadsázky - nejlepší seminář o prodeji. 

Na téma prodeje a zvýšení jeho úspěšnosti, jak při telefonování, tak při osobní schůzce, se Vám představí lektoři s více jak desetiletou praxí v oboru - Miroslav Princ a Jan Laibl.

Seminář PRODÁVEJTE! je tady ! Nejlepší školení o prodeji, díky kterému zvýšíte svojí úspěšnost a tím i výdělky. Čeká Vás know how od profesionálů té nejvyšší úrovně, kteří mají reference z nadnárodních firem, kde školili celá obchodní oddělení.

Vzdělávejte se od těch nejlepších, od lidí z praxe. V rámci konceptu Bohatý sirotek dostanete za 1/10 ceny běžných školení tipy jak uspět a navíc svojí účastí pomáháte.

Bohatý sirotek je revolucí ve vzdělávání v České republice. 

Naším cílem je oslovit širokou veřejnost s možností dostupného vzdělání špičkové úrovně a získané prostředky následně věnovat dětským domovům a dalším potřebným organizacím.

Věříme, že vším co děláme vytváříme lepší prostředí pro růst !

Miroslav Princ

Více než 18 let oslovuji klienty, zjišťuji jejich potřeby a představuji řešení při prodeji finančních a konzultačních služeb. Shromáždil jsem zkušenosti z práce a života v několika zemích Evropy a Blízkého Východu, v USA a Kanadě.
Jednou z mých nejlepších investic bylo „cédéčko“ za 2.300,- korun s databází jedenácti tisíc firem ve městě, kde jsem v Kanadě znal dva lidi. Díky ní se s vámi dnes mohu dělit o zkušenosti z tisíců telefonátů, které jsem potom udělal.
Vážím si mistrovství v jakémkoli oboru lidského působení. Protože mistrovství lze dosáhnout jen v úzkém výčtu činností, zastávám specializaci. Proto se dnes věnuji rozvoji dovedností obchodního telefonování.

Jan Laibl

Začínal jsem jako obchodní zástupce. Jak? Jednoduše, byl jsem hozený do vody. Dělal jsem to, co jsem myslel, že funguje, a poočku vzhlížel ke svým kolegům. Měli neuvěřitelné charisma. Záviděl jsem jim to magické kouzlo, kterým na zákazníky působili. Svůj zásadní rozdíl oproti nim jsem objevil až postupem času. Zajímal jsem se o principy. Pohled na obchod pro mě nabral zcela nový směr. Obchodník s talentem prodává. Jde mu to a třeba ani neví proč. To nebyl můj případ a nebylo na výběr. Na to „proč“ jsem prostě musel přijít. Tak jsem se dostal ke špičkovým obchodníkům. Nové poznatky jsem rovnou kombinoval s praxí u zákazníků. Zanedlouho jsem měl svůj první prodejní skript a – co byste čekali? Výsledky byly neuvěřitelné. Byl jsem na každou schůzku připravený do absolutního detailu. Nemohlo mě nic překvapit a měl jsem jasný plán prodeje. Nazval jsem ho Platforma 5. To vedlo k mému druhému životnímu zlomu. Začal jsem se o své zkušenosti dělit s kolegy a cíleně pracovat na prodejních technikách. A to už je vlastně moje dnešní největší vášeň. Předávání zkušeností, vytváření prodejních skriptů a práce s obchodními týmy. Mám úžasnou radost pokaždé, když se i úspěšný obchodník dokáže pozastavit a zdokonalit svoje jednotlivé dovednosti. Obchodník je jednou z nejtěžších profesí, ale zároveň jednou z nejlepších, které si můžete vybrat.

Registraci na seminář provádějte zde :
http://www.bohatysirotek.cz/seminare/seminar-prodavejte-zvyste-svoji-uspesnost-pri-telefonovani-a-na-schuzkach/